Кобеляцький район, Полтавська область

Привітання

14 жовтня, у світлий день Покрови Пресвятої Богородиці, Україна святкує День захисника України та день українського козацтва.

Козаччина завжди була однією з найяскравіших сторінок української історії, на славних прикладах якої виховувалося почуття національної самоповаги багатьох поколінь українців.

У цей день ми віддаємо данину поваги всім чоловікам, які відстоювали та відстоюють незалежність та суверенітет української держави. У нашій пам’яті назавжди збережуться подвиги багатьох поколінь воїнів-захисників, їх безмежна відданість і любов до рідної землі, мужність та героїзм.

Дорогі ветерани війни, шановні військовослужбовці Збройних сил України та представники славного українського козацтва!

Прийміть щирі вітання з наступаючими святами. Бажаємо міцного здоров’я, надійного родинного тилу, стабільності, процвітання, звершення всіх ваших мрій і сподівань. Нехай Божий покров завжди покриває вас від усякої печалі і смутку, дає захист, надію, віру і любов.

Олександр Копелець