Кобеляцький район, Полтавська область

Повідомлення

Повідомлення про початок процедури проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проекту містобудівної документації "Детальний план території в межах виробничої зони на вул. Полтавській в місті Кобеляки Полтавської області, обмеженої місцевими проїздами (для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості)"

З метою врахування громадських інтересів та у зв’язку з розробленням нової містобудівної документації, відповідно до Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності", постанови Кабінету Міністрів України від 25 травня 2011 року № 555 Кобеляцька міська рада повідомляє про початок процедури громадських слухань та обговорення проекту містобудівної документації "Детальний план території в межах виробничої зони на вул. Полтавській в місті Кобеляки Полтавської області, обмеженої місцевими проїздами (для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості)"

Ознайомитися з документацією можна в землевпорядника міської ради щоденно (крім вихідних) з понеділка по четвер з 7.30 до 16.30 та у  п’ятницю з 7.30 до 15.30. Телефон (05343) 3-30-64.

Пропозиції надаються до виконавчого комітету Кобеляцької міської ради щоденно (крім вихідних) з понеділка по четвер з 7.30 до 16.30 та у  п’ятницю з 7.30 до 15.30 за адресою: 39200, Полтавська область, Кобеляцький район, місто Кобеляки, вул. Касьяна, 29. Телефон (05343) 3-12-05

Строк завершення прийому пропозицій 1 вересня 2017 року.