Кобеляцький район, Полтавська область

День захисту дітей

Любі діти і шановні дорослі!

Вітаю Вас із головним Вашим святом - Днем захисту дітей, яке настає з початком літа - 1 червня. Ви – майбутнє Української Держави, наша опора, впевненість у завтрашньому дні.

Тож від усього серця бажаю, щоб Ви щодня відчували мамине тепло, ласку і батькове міцне плече, щоб Ваші очі сяяли від щастя й добра. Нехай сяюча посмішка буде вірним супутником Вашого життя, а маленькі дитячі серця ніколи не покидає любов та ласка. Добра Вам, мирного неба над головою і успіху у всіх Ваших починаннях.

1 червня - це не лише веселе свято для самих дітей, а й нагадування суспільству про необхідність захищати права малечі, прагнути, щоб усі діти росли щасливими. Кожного дня ми повинні зігрівати теплом і любов’ю кожне дитяче серце, об’єднувати зусилля заради майбутнього, і тоді маленькі кобелячани виростуть достойними людьми й неодмінно стануть гордістю нашого міста і нашої країни.

Від нас залежить, як складеться доля кожної маленької дитини. Ми - будівничі їх майбутнього, вони – нашого. Діти сподіваються на нас, довіряють нам, потребують нашої уваги, підтримки та розуміння.

Немає більшого щастя, аніж посмішки та сміх щасливих дітей. Тож давайте зробимо усе, щоб дитячі мрії стали дійсністю, адже саме для цього ми живемо і працюємо.

Зичу Вам, дорогі хлопчики й дівчатка, сяючих посмішок та радісного відпочинку під час літніх канікул!

З повагою і найкращими побажаннями до Вас,

міський голова Олександр Копелець