Кобеляцький район, Полтавська область

Прибирання територій міста

Згідно з рішенням виконавчого комітету Кобеляцької міської ради від 17.10.2017 року № 716, продовжується прибирання прилеглих територій закріплених за  організаціями, підприємствами та установами міста.  Так, 27 жовтня працівники міської ради очистили половину території парку  «Центральний» від  опалого листя та звільнили клумби від сухих квітів. Також перед Дошкою пошани «Наше майбутнє» були посаджені  саджанці  квітів.

Добросовісно до прибирання своїх закріплених територій віднеслися: Кобеляцький відділ освіти,  ПАТ «Полтава-банк», Кобеляцька ЦРБ, ДНЗ «Світлячок», ДНЗ «Золотий півник», ЗОШ № 2, Кобеляцький РЦКД, Управління пенсійного фонду, Кобеляцький районний суд, Кобеляцька спеціалізована школа-інтернат, Кобеляцька РДА, Кобеляцький РЦУДМС, аптека №1, Кобеляцька ЦРЛ.

Міська рада дякує всім тим, хто уже прибрав свої прилеглі території, а тим, хто ще не навів порядок, радить поквапитись, аби встигнути до дощів та снігу. Тільки разом з вами, ми можемо зробити наше місто чистим і красивим.