Кобеляцький район, Полтавська область

ВІЧНА ПАМ'ЯТЬ

20 жовтня 2018 року перестало битися  серце Живулька Олександра Даниловича- Почесного громадянина міста Кобеляки, учасника бойових дій, ветерана Другої Світової війни, голови Кобеляцької міської ради ветеранів, члена виконкому міської ради. Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким Олександра Даниловича.

Олександр Данилович Живулько народився 1 липня 1923 року в місті Миколаєві. Закінчив Хабаровське військове училище. З травня 1943 року- учасник бойових дій у Другій Світовій  війні, брав участь у визволенні Полтавщини від німецько-фашистських загарбників. Після закінчення війни проходив військову службу в Австрії, очолював Новосанжарський, Нехворощанський, Котелевський та Кобеляцький райвійськкомати включно до 1973 року.

З 1987 року і до цього часу був незмінним головою міської ветеранської організації. Нагороджений Орденом Великої Вітчизняної війни, Орденом Богдана Хмельницького та багатьма іншими бойовими і ювілейними нагородами.

Схиляємо голову перед світлою пам’яттю прекрасної людини!