Кобеляцький район, Полтавська область

ЗВЕРНЕННЯ ДО КЕРІВНИКІВ ПІДПРИЄМСТВ, УСТАНОВ, ОРГАНІЗАЦІЙ, ПРИВАТНИХ ПІДПРИЄМЦІВ ТА ЖИТЕЛІВ МІСТА!

Шановні жителі міста! Останніми роками уже стало доброю традицією відзначати День міста. Цей рік не стане виключенням. Керівництво міської ради планує ряд святкових заходів для проведення цього свята. Наразі спільно з комунальниками уже доклали чимало зусиль, щоб підготувати місто до свята. Для цього прибираються парки, вулиці міста, тротуари, скошуються бур’яни. Міська рада звертається до керівників підприємств, установ, організацій та мешканців міста з проханням подбати про чистоту й порядок на своєму подвір’ї, прилеглій території, відремонтувати фасади будинків та огорожі, покосити траву, прибрати сміття, упорядкувати клумби біля своїх будівель. Це почесний обов’язок кожного свідомого громадянина. А всі разом, спільними зусиллями ми можемо і повинні створити в місті яскраву, привабливу святкову атмосферу, яка тішитиме всіх нас і гостей міста.