Кобеляцький район, Полтавська область

День Гідності і Свободи

Президент України Петро Порошенко підписав указ про щорічне відзначення 21 листопада Дня гідності і свободи. Це свято демократії, торжество всіх ідеалів патріотизму та почуття національної гідності. Для кожного громадянина настав час усвідомити себе повноцінним господарем цієї держави – вимогливим до влади, не пасивним у своїх очікуваннях, а діяльним для власного добробуту, наведенні елементарного порядку у своєму середовищі і плеканні доброго ставлення до кожної людини.

В цей День я приєднуюся до привітань на адресу всього українського суспільства! Єдність і свобода робить нас гідними нащадками наших батьків! Будемо з шаною зберігати і захищати цей безцінний скарб! Щиро дякую кожному з вас, дорогі кобелячани, за те, що ви патріоти, за те, що робите все можливе, аби світ побачив нову Україну такою, що формує нове обличчя демократичної Європи.

Закликаю вас до миру, порозуміння й згуртованості. Зичу віри у краще майбутнє нашої країни, нашого рідного Кобеляцького  краю і пам’ятаймо слова Великого сина українського народу Василя Симоненка: «Народ мій є! Народ мій завжди буде! Ніхто не перекреслить мій народ!»

З повагою, Кобеляцький міський голова Олександр Копелець