Кобеляцький район, Полтавська область

ВІТАННЯ МІСЬКОГО ГОЛОВИ З НАСТУПАЮЧИМ СВІТЛИМ ДНЕМ ХРИСТОВОГО ВОСКРЕСІННЯ!

Шановні кобелячани та гості нашого міста! Прийміть найщиріші вітання з нагоди найбільшого християнського свята Воскресіння Христового! Для кожного з нас це свято - очищення душі, духовного зміцнення і великої віри. На цей день ми покладаємо глибоку надію на Бога у перемозі добра над злом, молимо Всевишнього про радість і благодать для найрідніших. Нехай Світло Воскресіння Христового надає нам силу перебороти всі труднощі, які випали на нашу долю та непохитну віру в кращий завтрашній день!У торжестві Великоднього вітання «Христос Воскрес!» бажаю, щоб Ваше життя було чистим, як Святий Благодатний вогонь, щедрим, як запашна Великодня паска, яскравим, як колоритна українська писанка. Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

З повагою, міський голова Олександр Копелець