Кобеляцький район, Полтавська область

Звернення

Звернення до жителів міста Кобеляки , керівників підприємств, установ та організацій.

Осіння пора додає нові види робіт для комунальних служб міста. Наступає пора коли потрібно взятися громадою за наведення чистоти, порядку, покращення благоустрою та санітарного стану території нашої громади.

Турбота про чистоту і благоустрій громади – справа кожного мешканця. Адже впорядковані вулиці, парки і сквери позитивно впливають на настрій мешканців, віддзеркалюють моральне обличчя міста і кожного його жителя.

Звертаємося до всіх жителів міста, які мають приватні будинки,  керівників підприємств усіх форм власності, установ, організацій, підприємницьких структур, навчальні заклади міста не стояти осторонь проблем чистоти та благоустрою -  привести у належний санітарний стан прибудинкові, прилеглиі та закріплені території від опалого листя та сухих бур’янів.

Олександр Копелець