Кобеляцький район, Полтавська область

ДЕНЬ МІСТА КОБЕЛЯКИ - 2018

28 червня на День Конституції України жителі та гості нашого містечка відзначали День міста. Святкові заходи розпочалися зі спортивних заходів. Любителі футболу та волейболу могли взяти участь у змаганнях з цих видів спорту на пляжу «Заїки» або просто повболівати. Прихильники ж велоспорту приєднувались до родинного велопробігу «Я люблю своє місто» до колони, яка формувалася біля міської ради. В цей же час у залі засідань міської ради зустрілись любителі гри в шахи та шашки аби в інтелектуальній боротьбі визначити кращого. В кінці турніру переможці отримали грамоти та грошову винагороду. Також планувалися показові виступи «Федерації стріт воркаут Полтавщини» на новому тренажерному майданчику у парку «Центральний». Але, на жаль, зважаючи на дощову погоду, вони не змогли приїхати. Близько одинадцятої години з вітальним словом виступив міський голова Олександр Копелець. Він привітав присутніх з Днем Конституції України та Днем міста Кобеляки і побажав усім гарного відпочинку. Після цього задля вшанування пам’яті Т.Г. Шевченка учні місцевих шкіл пішли покладати корзину з польовими квітами до його пам’ятника. Далі, за традицією, відбулося вручення ювілейних медалей батькам, діти яких народилися у період з 01.01. 2018 р. по 28.06.2018 р. Ті, хто не зміг прийти і отримати медаль, зможуть забрати її у міській раді. Далі розпочалося свято для найменших мешканців міста. Для цього був запрошений «Шоу-театр «Жако» з міста Полтави зі своєю розважально-ігровою програмою. Малечу розважали улюблені герої мультфільмів та супергерої,  які разом з дітками грали у різноманітні конкурси, ігри та розучували веселі танці. Хто не встиг зробити фото з Оптімусом Праймом та Бамблбі під час відкриття ККП «Екопарк», той  міг  сфотографуватись з улюбленими трансформерами під час святкування Дня міста. Окрім цього, для дітей працювали атракціони, продавалась солодка вата, поп-корн, та прикраси ручної роботи. Міською радою була забезпечена можливість безкоштовно отримати морозиво, освіжаючий напій у «Лимонадному барі» і аквагрим усім молодшим верствам населення. Далі гуляння перенеслись у парк «Перемоги», де для жителів міста уже готували українські страви та страви інших національностей. На центральній алеї проводилась виставка-продаж робіт майстрів декоративно-ужиткового мистецтва «Ремесла та промисли рідного краю». Кожен бажаючий міг купити те, що йому до вподоби. Концертна програма розпочалася з виступу колективу «Чебреці», які виконували народні пісні та розважали глядачів своїми танцювальними номерами. Після їх виступу ведуча колективу «Чебреці» запросила на сцену міського голову Олександра Копельця. Він ще раз привітав кобелячан з Днем міста та подякував народному колективу за чудовий початок вечора. У кінці свого виступу очільник міста запросив на сцену нашого земляка, студента Київської муніципальної академії естрадного та циркового мистецтва Олександра Круглого, який виконав пісню «Надія є». Далі на сцену вийшла вже знайома кобелячанам співачка Натаніка. Вона стигла виконати лише кілька пісень, так як, на жаль, у погоди були свої плани на вечір і вона «подарувала» місту сильний дощ з блискавкою та громом. Дуже прикро, але на цьому свято закінчилося і більша частина святкової програми, яка була запланована, так і не відбулася.