Кобеляцький район, Полтавська область

ПРОДОВЖЕННЯ СВЯТКОВОГО КОНЦЕРТУ ВІДБУЛОСЯ

25 серпня досить велика кількість кобелячан та гостей міста зібралися на площі Перемоги, де відбулося продовження концерту, який в силу погодних умов не завершився під час святкування Дня міста 28 червня. Концертна програма розпочалася з виступу Олександра Круглого та Яніни Товстоніжко. Далі глядачів розважали своїми запальними та ліричними піснями уже відомі багатьом жителям нашого міста учасники тріо «S-Klass». Глядачі підспівували та підтанцьовували їхнім пісням. Після їхнього виступу на сцену піднявся міський голова Олександр Копелець, який привітав мешканців міста зі святом та висловив слова подяки тим людям, які допомагають розвивати наше місто і роблять його красивим та комфортним. Далі на сцену піднявся Роман Почеп з гуртом «Pochep beat», які виконали для жителів міста відомі класичні та рок музичні композиції. Звичайно, родзинкою їхнього виступу була чудова гра на скрипці Романа Почепа. Публіка дуже добре сприйняла артистів та викликала їх на сцену зіграти ще раз. У кінці їх виступу, коли вже стемніло, мешканці міста могли насолодитися святковим салютом. Далі концерт продовжився виступом тріо «S-Klass». На святі для дітей були організовані різноманітні батути, продавалась солодка вата та різна святкова атрибутика. А дорослі, які полюбляють екстрим, мали змогу піднятися на повітряній кулі над містом, щоб помилуватися ним з висоти пташиного польоту. На завершення свята для самих активних відпочиваючих була влаштована молодіжна дискотека.