Кобеляцький район, Полтавська область

Вітання

Шановні військовослужбовці, працівники Збройних Сил України! Дорогі ветерани!

Щирo вітаємо вас із прoфесійним святoм – Днем Збрoйних сил України!

Цей день - данина поваги мужнім, сильним, відважним - всім, хто своїм безприкладним героїзмом відстояв і продовжує відстоювати право нашого народу на свободу, право бути господарем на рідній землі.

Сьогодні ми з  вдячністю вшановуємо тих, хто присвятив своє життя служінню Вітчизні, хто стояв у самих  витоків створення нашого війська, хто сьогодні захищає державу, забезпечує мир і спокій наших громадян. Саме ви захищаєте рубежі нашої країни, її національні, конституційні інтереси, забезпечуєте безпеку всіх громадян України у ці непрості часи випробувань для нашої держави. Схиляємо голову у пам’яті перед загиблими героями, які віддали найдорожче – власне життя, для того, щоб уберегти мирне небо України. Світла пам’ять про них навіки житиме в наших серцях.

Бажаємо всім українським захисникам  злагоди, міцного здоров’я,  надійного родинного тилу, віри у силу власної держави, щастя та добра!

Нехай любов до України,  народна повага надихають Вас на перемогу у нелегкій справі служіння народу України!