Кобеляцький район, Полтавська область

Про скликання засідання виконавчого комітету Кобеляцької міської ради

Кобеляцька міська рада повідомляє,що 22 січня 2018 року о 10 годині в залі засідань міської ради відбудеться засідання виконавчого комітету Кобеляцької міської ради.

Порядок денний:

1. Звіт «Про здійснення державної регуляторної політики на території Кобеляцької міської ради у 2017 році»..
  2. Звіт про звернення громадян, що надійшли до Кобеляцької міської ради в 2017 році.
  3. Про затвердження плану роботи опікунської ради виконавчого комітету на 2018 рік.
  4. Про затвердження номенклатури справ виконавчого комітету Кобеляцької міської ради на 2018 рік.
  5.  Затвердження рішень опікунської ради виконавчого комітету.
  6.  Про внесення змін до рішення виконкому від 28.11.2017 року № 929 "Про затвердження Плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів виконавчого комітету міської ради на 2018 рік"
  7. Про затвердження проекту регуляторного акту "Про затвердження Положення про взяття на облік та передачу в комунальну власність безхазяйного майна та відумерлої спадщини по Кобеляцькій міській раді"
  8. Про внесення змін до рішення виконкому від 31.07.2017 року № 538 "Про затвердження складу громадської комісії з житлових питань при виконкомі міської ради"
  9. Про уповноваження посадових осіб Кобеляцької міської ради складати протоколи про адміністративні правопорушення
  10. Про внесення змін до "Програми покращення стану дорожнього господарства в місті Кобеляки на 2017-2018р.р"
  11. Про виділення коштів у січні 2018 року для виплати матеріальних допомог малозабезпеченим громадянам міста.
  12. Різне.

Керуюча справами (секретар) виконкому                                                                              Масич З.М.