Кобеляцький район, Полтавська область

Повідомлення про початок процедури проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проекту містобудівної документації «Детальний план території розміщення універсального спортивного майданчика по вул. Юр’ївській,2 а в м. Кобеляки Кобеляцького району Полтавської області»

З метою врахування громадських інтересів та у зв’язку з розробленням містобудівної документації, відповідно до Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», постанови Кабінету Міністрів України від 25 травня 2011 р. № 555 Кобеляцька міська рада повідомляє про початок процедури громадських слухань та обговорення проекту містобудівної документації «Детальний план території розміщення універсального спортивного майданчика по вул. Юр’ївській,2а в м. Кобеляки Кобеляцького району Полтавської області».

З матеріалами детального плану можна:

- ознайомитись та надати пропозиції в Кобеляцькій міській раді щоденно (крім вихідних) з 25.05.2018 р. в робочий час за адресою:                                м. Кобеляки, вул. Касьяна,29;

- ознайомитися за посиланням на офіційному сайті Кобеляцької міської ради

Строк завершення прийому пропозицій – 25.06.2018 р.