Кобеляцький район, Полтавська область

КОБЕЛЯЧАНИ ВІДЗНАЧИЛИ ДЕНЬ ПЕРЕМОГИ

Давно відгриміли залпи війни. І хоч стільки б часу сплинуло від травня 1945 року, ніколи не зітреться в нашій пам'яті велич подвигу. Все далі відходить у глибину років той знаменний день, коли  ворог був переможений. Кожного року 9 травня ми згадуємо і віддаємо шану тим, хто поклав своє життя на захист своєї держави. Цього року  9 травня Україна відзначала 73-ю річницю перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Міською владою було організовано ряд заходів приурочених відзначенню Дню Перемоги. Напередодні свята працівники міської ради привітали зі святом одинадцятьох ветеранів та вручили їм продуктові подарункові набори. Зранку 9 травня біля будівлі міської ради була організована колона у формуванні якої взяли участь ветерани війни, учасники бойових дій у Афганістані, працівники  міської ради, учні міських шкіл та Професійного аграрного ліцею й жителі міста. Піша хода супроводжувалась духовим оркестром Кобеляцької музичної школи.Біля пам’ятника Скорботної матері на Алеї Слави привітали присутніх з Днем Перемоги Кобеляцький міський голова Копелець О.О., голова територіальної організації ветеранів Живулько О.Д., дитина війни Радченко Н.М. Після цього священники міських церков провели молебень за загиблими у Другій світовій війні. По завершенню присутні вшанували пам'ять хвилиною мовчання і поклали квіти та гірлянди до монумента. Після цього колона рушила до міського кладовища. Там з трибуни лунали слова привітання від голови районної організації ветеранів Кияна Г.О. та учня Кобеляцького навчально-виховного комплексу Владислава Онищенка. Далі учні міських шкіл та професійно-технічного ліцею зачитали  імена, що занесені до Книги Вічної Слави. Після цього відбулося їх вшанування  хвилиною мовчання. По завершенню мітингу ветерани були запрошені до столу, щоб скуштувати кашу та польові сто грам.