Кобеляцький район, Полтавська область

25 вересня- День визволення міста Кобеляки

Шановні кобелячани! Дорогі ветерани Другої світової війни!

Від щирого серця вітаємо вас з  Днем визволення міста Кобеляки від німецько-фашистських загарбників.

За роки війни тисячі наших земляків боронили рубежі нашої країни, багато хто не повернувся додому живим. Ми в неоплатному боргу перед тими, хто стояв до останнього на передовій і за лінією фронту- хто наближав перемогу ціною власного життя.

Тому ми безмежно вдячні кожному з вас, шановні ветерани, за мужність у боях, за щоденну сумлінну працю у повоєнні часи, за жертовність та міцність духу.

Бажаємо вам міцного здоров’я, невичерпної життєвої енергії та довгих років життя під мирним українським небом.

Нехай квітне і розвивається наша рідна кобеляцька земля, а життя кожної родини буде наповнене радістю, благополуччям і впевненістю у завтрашньому дні.

Зі святом вас, шановні кобелячани!

Олександр Копелець