Кобеляцький район, Полтавська область

ВІДКРИТТЯ ЕКОПАРКУ В МІСТІ КОБЕЛЯКИ

Після того, як Кобеляцька районна рада передала у власність Кобеляцької міської ради залишки кінно-спортивної школи постало питання, шо з нею робити далі. Згодом виникла ідея створити на даній території екопарк, де кожен із містянин міг би відпочивати, насолоджуватися природою та спостерігати у безпосередній близькості за тваринами, щоб краще відчути єднання з природою. Звичайно, не всі схвально відгукувалися щодо цієї ідеї та піддавали сумніву цей задум. Але працівники міської ради не сумнівались в її успіху. Дню відкриття екопарку передували місяці підготовки та облаштування території. Звичайно не все, ще доведено ло логічного завершення, але початок уже покладений. Саме відкриття Кобеляцького комунального підприємства “Екопарк” відбулося у суботу, 2 червня, на яке чекали з нетерпінням як діти, так і дорослі. Уже близько 9 години ранку почали збиратись жителі та гості міста перед входом у екопарк і поступово територія перед екопарком майже вся заповнилась людьми. Урочиста частина відкриття розпочалася з виходу на сцену Кобеляцького міського голови Олександра Копельця. У своїй промові він подякував апарату міської ради, працівникам комунального підприємства “Міська сервісна служба” та “Водоканал плюс”, робітникам на громадських роботах за наполегливу та сумлінну працю під час створення підприємства. Також міський голова звернувся до жителів жителів та гостів міста не бути суворими суддями при огляді території парку, так як впорядкувальні роботи ще не завершені. Зі словами вітання виступили голова Кобеляцької районної ради Володимир Кішінський, депутат районної ради Василь Гордійко, а ветерани ФК “Дніпро” вручили дітям мікрорайону Заворскло 5 футбольних м'ячів від міської ради та 10 - від себе особисто. Після цього вони перерізали стрічку на вході в екопарк. Далі відвідувачі парку пішли знайомитись з мешканцями екопарку. Там їх чекали екскурсоводи, які розповідали про кожну із тварин. Відвідувачі мали змогу не лише подивитися на тварин, а й погодувати їх. Для цього продавалися пакуночки з сухарями, а біля загону з поні, козами та вівцями лежала підготовлена свіжоскошена трава. Взагалі кожен із присутніх на відкритті міг знайти те, що йому більше до вподоби. Хтось пішов дивитися на звірів та птахів в екопарку, хтось насолоджувався виступами місцевих танцювальних колективів та вокалістів, хтось ласував морозивом та солодкою ватою, а ті, хто зголоднів — куштували шашлик із молодою картоплею. Для дітей була представлена широка розважальна програма. Розважали дітей Полтавський театр “Жако”, які підготували різноманітні конкурси для малечі. Можна було насолоджуватись шоу мильних бульбашок, сфотографуватись з улюбленими героями мультфільмів та трансформерами. Хочеться окремо виділити їхнє шоу з кольоровими голубами, яке дуже сподобалось гостям та зібрало біля себе велику кількіть людей. Кожен бажаючий, а їх було чимало, міг записати свої враження та побажання у Книзі відгуків. Хотілося б додати, що до Дня захисту дітей був встановленниий дитячий майданчик та було відкрикрито футбольний майданчик, задля того, аби діти мали змогу цікаво проводити свій вільний час та вдосконалювати свої спортивні навички. Міська рада висловлює слова вдячності всім тим, хто був задіяний у проведенні відкриття та підтримували нас не лише словом, а й ділом. Задумів ще, які хотілося б реалізувати - багато, тому міська влада буде й надалі намагатись втілювати їх у життя, аби наше місто ставало кращим і більш відомим серед міст нашої держави.