Кобеляцький район, Полтавська область

Повідомлення про початок процедури проведення громадських слухань

Повідомлення про початок процедури проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проекту містобудівної документації  «Детальний план території м. Кобеляки Кобеляцького району Полтавської області, обмеженої вулицями Дніпровська, Михайлівська, провулком Проїжджий  для відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування будівель торгівлі на розі вулиць Дніпровська і Михайлівська»

З метою врахування громадських інтересів та у зв’язку з розробленням містобудівної документації, відповідно до Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», постанови Кабінету Міністрів України від 25 травня 2011 р. № 555 Кобеляцька міська рада повідомляє про початок процедури громадських слухань та обговорення проекту містобудівної документації «Детальний план території м. Кобеляки Кобеляцького району Полтавської області, обмеженої вулицями Дніпровська, Михайлівська, провулком Проїжджий для відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування будівель торгівлі на розі вулиць Дніпровська і Михайлівська».

З проектом містобудівної документації можна ознайомитися та надати пропозиції в адмінприміщенні Кобеляцької міської ради за адресою: м.Кобеляки, вул. Касьяна, буд. 29 щоденно (крім вихідних) в робочий час з 16.11.2018 р. Строк завершення прийому  пропозицій – 17.12.2018 р.