Кобеляцький район, Полтавська область

ВІТАЄМО З ДНЕМ СОБОРНОСТІ УКРАЇНИ

Шановні мешканці міста! Вітаю вас з Днем Соборності та Свободи України! У наш час ми з гордістю можемо сказати, що Україна – суверенна, вільна та незалежна держава, яку визнано у світовому співтоваристві.  Саме національна єдність є запорукою утвердження України як вільної, європейської держави. Нині Україна знову бореться за свою  соборність, і тема єдності  набула величезної  ваги. Українці згуртувались, аби відстояти свою незалежність та територіальну цілісність держави. Тільки  відновивши мир на нашій землі ми зможемо відчувати себе щасливими. Нехай День Соборності та Свободи України затвердить нас у єдності, допоможе глибше усвідомити наше історичне коріння, надасть сил і наснаги для роботи заради нашої держави і добробуту всього українського народу. Ми маємо бути свідомі, бо лише в єдності дій та соборності душ зможемо досягти величної мети – зберегти нашу державу, відновити її кордони та здійснити побудову економічно й духовно багатої, вільної й демократичної України, якою пишатимуться наші нащадки. Тож, оберігаймо та створюймо  все, що працює на ідею загальнонаціональної єдності, повсякчас пам’ятаючи про незліченні жертви, принесені на вівтар незалежності, соборності та  державності. У цей святковий день бажаю всім миру і добра, здоров’я і натхнення, добробуту і злагоди, життєвої енергії, успіхів у роботі та плідної співпраці. Нехай любов до рідного краю згуртовує нас в ім’я процвітання демократичної України. З Днем Соборності! Слава Україні та її народу!

З повагою, міський голова

Олександр Копелець