Кобеляцький район, Полтавська область

Урок екології

Вчора у стінах Кобеляцької  ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Олеся Гончара відбувся відкритий урок, який був присвячений  проблемі утилізації побутових відходів. Учні демонстрували, підготовлену ними презентацію, вчились, як правильно чинити  із зіпсованими та старими речами та провели «Мозковий штурм». Серед інших гостей на захід був запрошений міський голова Копелець О.О., якому учні підготували  ряд запитань. Діти поцікавилися шляхами покращення ситуації зі сміттям у нашому місті. Міський очільник погодився, що існують певні проблеми, які потрібно вирішувати. Звісно, міська влада робить все, що в її силах для забезпечення чистоти і порядку в місті, а інколи навіть і більше. При цьому Олександр Олександрович наголосив, що, в першу чергу, порядок залежить тільки від нас самих, нашої самосвідомості й культури. Не даремно в народі говорять: «Чисто не там, де прибирають, а там, де не смітять» Будемо сподіватись, що даний захід позитивно вплинув на молоде покоління і при наступній нагоді, коли їм доведеться викидати сміття, вони знатимуть, як їм правильно діяти.