Кобеляцький район, Полтавська область

Кобеляцьке комунальне підприємство "Міська сервісна служба"

Кобеляцьке комунальне підприємство "Міська сервісна служба" створене за рішенням п’ятої сесії Кобеляцької міської ради двадцять четвертого скликання від 08.11.2002 р. № 4 і діє з 1 січня 2003 року.

Засновник (власник): Кобеляцька міська рада Полтавської області.

Юридична (поштова) адреса: 39200 Полтавська область, місто Кобеляки, вулиця Червоноармійська, 43.

Статутна діяльність:
-санітарна очистка, благоустрій та озеленення територій;
-надання комунальних, ритуальних та інших послуг;
-виконання проектно-конструкторських, технологічних, будівельно-монтажних, налагоджувальних робіт;
-здійснення торгівельно-закупівельної та посередницької діяльності, орендних операцій, побутового обслуговування населення.

Керівництво:
директор Фещенко Василь Васильович.
майстер Каїра Олександр Миколайович;
бухгалтер Жук Людмила Іванівна;

Контакти:
(05343) 3-31-54 – загальний.
e-mail: msskkp@yandex.ua

Інша інформація:
-тарифи на комунальні послуги з вивезення побутових відходів в місті Кобеляки (діють з 01.01.2012 р.): для громадян (населення міста Кобеляки) – 4,00 грн./1 чол, для установ, закладів бюджетної сфери – 23,02 грн./1 куб. м відходів, для інших споживачів – 26,73 грн./1 куб. м відходів.